×
Ana Sayfa Örgü İplikleri Aksesuarlar Modeller Örgü Kitleri Blog

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

 

Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları

 

ormeyiseviyorum.com tüm üyelerine ve ziyaretçilerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

 

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan gerçek/tüzel kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

 

1.a. Yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bilgilerin siteye kaydedilmesi

 

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması

 

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, Internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

 

1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

 

2. Sorumluluklar

 

2.a. ormeyiseviyorum.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek ormeyiseviyorum.com sitesini kullanmaya başlayabilir.

 

2.b. Kullanıcı, ormeyiseviyorum.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümlerine uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

 

2.c. Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya ormeyiseviyorum.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, Kullanıcının ormeyiseviyorum.com yararlanması ormeyiseviyorum.com tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir.

 

2.d. Kullanıcı, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

 

2.e. Üyeliğin iptali, kullanıcı tarafından ormeyiseviyorum.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

 

2.f. Sitenin belirli yerlerinde o bölüm nezdinde özel kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

 

2.g. Kullanıcı, ilgili web sitesi üzerinden yapacağı alışverişlerde; ödeme bilgilerinin (kredi kartı, GSM numarası bilgileri v.b.) doğruluğunu, bunlardan kaynaklanan hukuki ve cezai sorumlulukların kendisine ait olduğunu kabul ve taahüt eder.

 

3. Tebligat Adresleri

 

3.a. Kullanıcının ormeyiseviyorum.com’a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

 

3.b. Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

 

3.c. ormeyiseviyorum.com’un; kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın ormeyiseviyorum.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.